Rich Selfy Decor Vernikli Boya 240cc 858 Zeugma

 175,00

Teknik Destek ve Ürün Bilgisi için bize yazın!

Açıklama

Rich Selfy Decor Vernikli Boya 240cc 858 Zeugma

Rich Selfy Decor Vernikli Boya 240cc 858 Zeugma, dekoratif amaçlı olup her yüzeyde uygulanabilen su bazlı kendinden vernikli boyalardır.240cc Boyutundadır
Sulandırma gerektirmez. Direk kullanıma hazırdır. Çalkalamanız yeterlidir.
Uygulanacak olan yüzey temiz ve kuru olmalıdır.
Kat aralarında minimum 4-6 saat beklenmeli, Ürün kullanılmadan önce mutlaka çalkalanmalıdır. Dönüştürmek istediğiniz mobilyalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz
Rich Vernikli Boya

Rich Selfy Decor Vernikli Boya Yorumları

Akrilik boyalar içerisinde, Selfy Decor Vernikli Boya ile ilgili oldukça iyi yorumlar gelmektedir. Ürünü alan kullanıcıların tavsiyeleri ve tecrübeleri doğrultusunda, dekoratif ürünler ile kullanıldığında, eviniz ya da ofisiniz için oldukça şık ve gösterişli ürünler üretebilirsiniz. Sizler de vernikli boya ürününü kullandıktan sonra, yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Rich Selfy Decor Vernikli Boya Nerelerde Kullanılır?

Rich Selfy Decor Vernikli Boya, dekoratif boyama işleri, hobi ürünlerinin boyanması, sanatsal çalışmalar, sanatsal projeler ve ev dekorasyonunun her alanında kullanabileceğiniz, üstün kaliteli örtücülüğü oldukça yüksek akrilik boyadır. Geri dönüşümlerde, lake ve parlak yüzeylerde zımpara ve astar gerektirmeksizin uygulaması oldukça kolaydır. Su bazlıdır, sağlığa zararlı madde içermez. Yarı mat görünümlüdür kendinden verniklidir. Geniş renk kartelası ve çeşitleri, birbiriyle karışabilen renk skalası mevcuttur. Uzun saklama süresi ve farklı gramajlarda ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, plastik, polyester, cam, taş, kumaş, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil, suluboya kağıdı, metal ve tuval gibi bir çok yüzey üzerine kullanılabilir. Özel pigmentleri sayesinde yüksek kapatma gücüne sahiptir. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; ıslak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.

Rich Selfy Decor Vernikli Boya Fiyatları

En uygun fiyatlı Rich Selfy Decor Vernikli Boya ürünü için benartcraft.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Instagram adresimizi takip ederek, güncel kampanya ve sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz ürün ile ilgili örnek görsellere ulaşabilir, nasıl yapacağınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Teknik destek için 0553 389 65 69 dan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Rich Akrilik Boya ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Rich Selfy Decor Vernikli Boya 240cc 858 Zeugma” için yorum yapan ilk kişi siz olun