Ödeme Seçenekleri:

www.benartcraft.com’da siparişlerinizi Kredi kartından ödeme yöntemiyle, EFT ve Havale yöntemi ile verebilirsiniz:

Faturalama ve İrsaliye İşlemi:

www.benartcraft.com adresinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz, mevcut T.C. kanunlarının gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura ile teslim edilmektedir. Ancak hediye gönderimi durumunda hediye alıcısına sadece fiyat belirtmeyen bir irsaliye ile birlikte gönderim yapılacak ve fatura sizin belirteceğiniz fatura adresine gönderilecektir.

Alışverişiniz sırasında sistemimizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir.

Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası ve ünvan bilgilerinizi mutlaka giriniz.

Siparişimi Verdiğimde Kredi Kartıma Hemen İşleniyor mu ?

Kredi Kartı ile Online ödeme seçeneğini şeçtiğiniz taktirde kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme konulur. www.benartcraft.com  online sistemi tarafından sadece kredi kartınızdan provizyon alınabilmesi için gerekli bilgiler otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır.

Internet Üzerinde Kredi Kartıyla Sipariş Vermek Güvenli mi ?

Evet. www.benartcraft.com SSL kripto teknolojisi ile çalışan güvenli bir server kullanır. Kredi kart numaranızın tamamı veya diğer ilgili bilgiler BENARTCRAFT tarafından görülmemektedir. Kredi kartıyla sipariş verdiğiniz zaman bu bilgi doğrudan SSL kripto teknolojisini kullanan server tarafından bankaya aktarılmaktadır. Server’imiz banka ile doğrudan iletişim kuracak şekildedir ve günümüzde en güvenli veri transferinde kullanılan SET Protokolü uygulanır.

Kargo Koşulları – Teslimat

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde aynı anda birden fazla ürün satın aldığınızda ödemeyi tek kredi kartı ile yapmanız halinde de ayrı ayrı size teslim edilmesi mümkündür. Bu durum teslimatın size gerçekleştirilmeyeceği anlamına gelmemektedir. Teslimat esnasında herhangi bir sorun oluşması halinde ise yetkililer tarafından bilgilendirileceksiniz. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda alışveriş yapmanız halinde ürünler size ayrı ayrı teslim edilebilmektedir.

İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürün 7 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde email ile bilgilendirilirsiniz ve ayrıca siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız anlaşmalı kargo ile cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Kargo takip numaranızı Anlaşma Kargonun websitesinden “Gönderi Sorgula” bölümüne girerek kargonuzun durumunu detaylı takip edebilirsiniz:

Anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilen ürünleri, size ulaştırılamadığı takdirde kargo şirketinin belirttiği sürede en yakın şubeden teslim almalısınız. Aksi takdirde ürünleriniz kargo şirketi tarafından BENARTCRAFT’a iade edilmektedir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için ürününüzü, teslim aldığınız anda kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüş ise ürünü teslim eden kargo yetkilisine rapor tutturarak iade etmeniz gerekmektedir.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilindeki tüm illerimizi kapsamaktadır. Yurtdışına teslimatımız bulunmamaktadır. Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde [email protected] adresine email gönderebilirsiniz.

Mevcut ve geçmiş siparişlerinizi üye girişi yaptıktan sonra ‘Sipariş Takibi’ sayfasından takip edebilirsiniz.