Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik 120cc

 69,00

Teknik Destek ve Ürün Bilgisi için bize yazın!

Açıklama

Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik 120cc

Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik 120cc,rich su bazlı vernik dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı kokusuz verniklerdir. Sağlığa hiçbir zararı olmayan yüksek kalitesiyle darbelere silinmelere sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ahşap, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerin haricinde özel yapısı sebebi ile varak üzerinde bile uygulanabilir. Kıvamından dolayı fırça izi ve karartma yapmaz. Su ile inceltmeyiniz.

Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik Yorumları

Akrilik boyalar içerisinde, Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik 120cc ile ilgili oldukça iyi yorumlar gelmektedir. Ürünü alan kullanıcıların tavsiyeleri ve tecrübeleri doğrultusunda, dekoratif ürünler ile kullanıldığında, eviniz ya da ofisiniz için oldukça şık ve gösterişli ürünler üretebilirsiniz. Sizler de akrilik boya ürününü kullandıktan sonra, yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik Nerelerde Kullanılır?

Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik , dekoratif boyama işlerinin üzerine, hobi ürünlerinde, sanatsal projeler ve ev dekorasyonunun her alanında kullanabileceğiniz, üstün kaliteli verniklerdir. Su bazlıdır, sağlığa zararlı madde içermez. Her türlü yüzeyde mükemmel yapışma ve koruma gücüne sahiptir. Uzun saklama süresi ve farklı gramajlarda ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, taş, kumaş, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil, suluboya kağıdı, metal ve tuval gibi bir çok yüzey üzerine kullanılabilir. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen vernikler uyguladığınız yüzeylerde maksimum koruma sağlayarak boyalarınızın deforme olmasını engelleyecektir.

Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik Fiyatları

En uygun fiyatlı Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik ürünü için benartcraft.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Instagram adresimizi takip ederek, güncel kampanya ve sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz ürün ile ilgili örnek görsellere ulaşabilir, nasıl yapacağınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Teknik destek için 0553 389 65 69 dan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Rich Akrilik Boya ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Rich Su Bazlı High Gloss Parlak Vernik 120cc” için yorum yapan ilk kişi siz olun