Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm 90cc

 109,00

Teknik Destek ve Ürün Bilgisi için bize yazın!

Açıklama

Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm 90cc

Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm 90cc, dekoratif amaçlı kullanılan su bazlı bir boyadır. Rich Multisurface Titanium Metalik grubu dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan metalik görünüm kazandıran boyalardır. Sağlığa hiçbir zararı olmayan yüksek kalitesiyle darbelere silinmelere, sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ahşap, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Kokusuz ve çabuk kuruyan bir yapıya sahiptir. Renk alternatifleri ve tonlamalar elde etmek için kendi grubunda renk tercih edilebilir. Rich Multisurface Titanium Metalik yapısı gereği su bazlı ve solvent bazlı vernikler ile çalışmaya uygundur. Tavsiyen 2 kat uygulanmalıdır. Akrilik boya kuru iken su ile temizlenebilir.

Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm Yorumları

Sanatsal boyalar içerisinde, Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm 90cc ile ilgili oldukça iyi yorumlar gelmektedir. Ürünü alan kullanıcıların tavsiyeleri ve tecrübeleri doğrultusunda, dekoratif ürünler ile kullanıldığında, eviniz ya da ofisiniz için oldukça şık ve gösterişli ürünler üretebilirsiniz. Sizler de akrilik boya ürününü kullandıktan sonra, yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Nerelerde Kullanılır?

Rich Multisurface Titanium Metalik Boya, dekoratif boyama işleri, hobi ürünlerinin boyanması, sanatsal çalışmalar, sanatsal projeler ve ev dekorasyonunun her alanında kullanabileceğiniz, üstün kaliteli boyalardır. Su bazlıdır, sağlığa zararlı madde içermez. Her türlü yüzeyde mükemmel yapışma ve örtme gücüne sahiptir. Geniş renk kartelası ve çeşitleri, birbiriyle karışabilen renk skalası mevcuttur. Uzun saklama süresi ve farklı gramajlarda ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, taş, kumaş, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil, suluboya kağıdı, metal ve tuval gibi bir çok yüzey üzerine kullanılabilir. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; ıslak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.

Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm Fiyatları

En uygun fiyatlı Rich Multisurface Titanium Metalik Boya ürünü için benartcraft.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Instagram adresimizi takip ederek, güncel kampanya ve sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz ürün ile ilgili örnek görsellere ulaşabilir, nasıl yapacağınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Teknik destek için 0553 389 65 69 dan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Rich Akrilik Boya ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Rich Multisurface Titanium Metalik Boya Antik Mürdüm 90cc” için yorum yapan ilk kişi siz olun