Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı 120cc

 57,00

(1 müşteri incelemesi)

Teknik Destek ve Ürün Bilgisi için bize yazın!

Açıklama

Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı 120cc

Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı 120cc, dekoratif amaçlı kullanılan su bazlı bir boyadır. Yağlı boya kıvamında, suluboya parlaklığında su bazlı bir boya türüdür. Yapısındaki esnek pigmentler sayesinde dış etkenlere yağlı boyadan daha dayanıklıdır. Tuval üzerinde çatlama yapmadığı için ressamlar tarafından da tercih edilmektedir. Kokusuz ve çabuk kuruyan bir yapıya sahiptir. Renk alternatifleri ve tonlamalar elde etmek için beyaz renk tercih edilebilir veya suyla da inceltilebilir. Kullanım alanı resim sanatıyla sınırlı olmayıp dekorasyon, mobilya geri dönüşüm, kumaş boyama ve sanata dair birçok alanda kullanılabilir. Multisurface boya kuru iken su ile temizlenebilir.

Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı Yorumları

Akrilik boyalar içerisinde, Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı 120cc ile ilgili oldukça iyi yorumlar gelmektedir. Ürünü alan kullanıcıların tavsiyeleri ve tecrübeleri doğrultusunda, dekoratif ürünler ile kullanıldığında, eviniz ya da ofisiniz için oldukça şık ve gösterişli ürünler üretebilirsiniz. Sizler de multisurface boya ürününü kullandıktan sonra, yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Rich Multisurface Boya Nerelerde Kullanılır?

Rich Multisurface Boya, dekoratif boyama işleri, hobi ürünlerinin boyanması, sanatsal çalışmalar, sanatsal projeler ve ev dekorasyonunun her alanında kullanabileceğiniz, üstün kaliteli örtücülüğü oldukça yüksek akrilik boyadır. Geri dönüşümlerde, lake ve parlak yüzeylerde zımpara ve astar gerektirmeksizin uygulaması oldukça kolaydır. Su bazlıdır, sağlığa zararlı madde içermez. Yarı mat görünümlüdür ve verniklenerek istenilen parlaklığa kolaylıkla ulaşılabilir. Geniş renk kartelası ve çeşitleri, birbiriyle karışabilen renk skalası mevcuttur. Uzun saklama süresi ve farklı gramajlarda ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, plastik, polyester, cam, taş, kumaş, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil, suluboya kağıdı, metal ve tuval gibi bir çok yüzey üzerine kullanılabilir. Özel pigmentleri sayesinde yüksek kapatma gücüne sahiptir. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; ıslak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.

Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı Fiyatları

En uygun fiyatlı Rich Multisurface Boya ürünü için benartcraft.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Instagram adresimizi takip ederek, güncel kampanya ve sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz ürün ile ilgili örnek görsellere ulaşabilir, nasıl yapacağınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Teknik destek için 0553 389 65 69 dan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Rich Akrilik Boya ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

Rich Multisurface Boya Kese Kağıdı 120cc için 1 inceleme

  1. mstkrcgl

    Çok iyi bir ürün

İnceleme yap