Ahşap 3’li Ağaç Şamdan 30-23cm

 399,99

Teknik Destek ve Ürün Bilgisi için bize yazın!

Açıklama

Ahşap 3’li Ağaç Şamdan 30-23cm

Ahşap 3’li Ağaç Şamdan 30-23cm

Ahşap ürünlerimiz birinci sınıf kalite ÇAMSAN MDF üretilmektedir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde zımpara gerektirmez. Uzun vadede kullanabilir ve kendi zevkinize göre boyayabilirsiniz. Boyama işlemi öncesi kir ve tozlanma nedeniyle nemli bezle silinmesi gerekmektedir. Sonrasında tüm RİCH BOYALARI ile boyama yapabilir kişiye özel tasarımlar çıkarabilirsiniz. Boyama işlemi sonrası mutlaka vernikleme yapılarak boyaların uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Ahşap Ağaç Şamdan Yorumları

Ahşap Objeler içerisinde, Ahşap Ağaç Şamdan ile ilgili oldukça iyi yorumlar gelmektedir. Ürünü alan kullanıcıların tavsiyeleri ve tecrübeleri doğrultusunda, dekoratif ürünler ile kullanıldığında, eviniz ya da ofisiniz için oldukça şık ve gösterişli ürünler üretebilirsiniz. Sizler de objelerimizi kullandıktan sonra, yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Ahşap Ağaç Şamdan Nerelerde Kullanılır?

 

 

Ahşap Ağaç Şamdan Fiyatları

En uygun fiyatlı Ahşap Ağaç Şamdan ürünü için benartcraft.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Instagram adresimizi takip ederek, güncel kampanya ve sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz ürün ile ilgili örnek görsellere ulaşabilir, nasıl yapacağınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Teknik destek için 0553 389 65 69 dan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Boyalı ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ahşap 3’li Ağaç Şamdan 30-23cm” için yorum yapan ilk kişi siz olun